Kurumsal

Yönetim Kurulu Mesajı

Hun Holding bünyesinde tüm paydaşlarımızı kapsayıcı bir memnuniyet anlayışını benimsediğimiz yolculuğumuza, yaratıcılık, yenilenme vurgusu ve çevre duyarlılığı ile devam etmekteyiz.

Yolculuğumuzu farklı coğrafyalarda, yeni projeleri portföyümüze dahil ederek zenginleştirmekteyiz. Ukrayna’da faaliyete geçirdiğimiz güneş enerjisi projemiz, Türkiye Manisa’da biyokütle alanında devam eden yatırımımız bu bağlamda heyecanla yürüttüğümüz faaliyetlerimizdendir. Mevcut proje portföyümüzü de aynı heyecan ve özenle yönetmekte ve geliştirmekteyiz.

Yenilenebilir enerji alanındaki güçlü varlıklarımıza ek olarak, başta Koray İnşaat olmak üzere bünyemizdeki şirketler ile müteahhitlik ve gayrimenkul geliştirme alanlarında da gurur verici başarılara imza atmaya devam edeceğiz. Yeni ve portföyümüze değer katan alanlarda da çeşitliliği gözetmeye devam edeceğiz.

Enerji projelerimiz ile ekolojik dengenin korunmasına katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Gelecekteki çalışmalarımızda da ekosistemi ve tarıma dayalı yerel ekonomiyi desteklemeye devam edeceğiz.

Hun Holding’i güçlü ve rekabetçi kılan en önemli unsur çalışanlarımızdır. Yetkin, yaratıcı, çözüm odaklı ve çevreye duyarlı çalışma arkadaşlarımız grubumuzun en değerli varlığıdır. Bu anlayışla, çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimlerine katkı sağlayacak ve yetkinliklerini geliştirecek bir ortam sağlamayı hedeflemekteyiz.

İlkleri hayata geçirmeye devam etmek dileğiyle, tüm müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve paydaşlarımıza saygı, sevgi ve selamlarımızı sunarız.

Hun Holding Yönetim Kurulu